19 Mayıs 2013 Pazar

Su arıtma

Bu yazımızda su arıtma ile ilgili genel olarak bazı bilgilere yer verilecektir. Dünyada Su Arıtma Cihazı Piyasası en son beş yılda yüzde 650'den daha çok büyüyerek çok önemli olan bir pazar haline geldi. Global olarak değeri 3.2 Milyar dolar olan pazarda ülkemizin payı ise 0.1 Milyar dolar civarındadır. Diğer ülkelerin pazarları ile kıyas edilince, Türkiye önümüzdeki 4-5 yıl boyunca dünyada en önemli piyasalardan biri olarak görülmektedir.

Bunu oluşturan sebepleriden biri ise, gelişmiş ülkelerdeki evlerin yaklaşık % 70'inde su arıtma cihazı bulunurken, ülkemizdeki pazar son 3 yıldır , her sene yüzde 100'den daha çok büyümesine rağmen henüz evlerin yalnızca % birinde su arıtma cihazı mevcut olmaktadır. Dolayısıyla Türkiye su arıtma cihazı piyasası katlanarak büyümektedir.

Su arıtma konuları su arıtma blogunda bir takım bilgilere yer vereceğiz. Bunun haricinde facebook su arıtma sayfasında da detaylı bilgiler bulacaksınız. sayfamızı takip ederseniz bu konularda son güncellemeleri sizlere ulaştıracağız. Hoşça kalın...

İlgili bazı bloglar .

su arıtma
su arıtma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder